Homepage

MIRY Concertzaal - Abonnement seizoen 19-20

Vandaag
Rijgen

RIJGEN - SARAH MOEREMANS & JOACHIM ROBBRECHT

Arifa

Foyer Matinee: Arifa - 'Secret Poetry'

Kreis

Foyer Soiree: Kreis & Jens Düppe Quartet

Marat

MARAT/SADE - MONSTER TRUCK

Sebastien Foucault

Collegium Vocale Gent o.l.v. Kaspars Putnins

Ha Bruno

Bruno Cocset (cello) & Les Basses Réunies: ‘Give me your hand’

Rio

CINE RIO

Mikmaak

MikMâäk (cd-release)

Heather

Heather Nova: 'Pearl'

Stefaan Degand

Werner Van Mechelen, Stefaan Degand & Desguin Kwartet

DREUMESCONCERT (1,5 tot 2,5 jaar)

BABYCONCERT (0 tot 1,5 jaar)

HE, WIE ZIT ER OP DE WC? (2,5 tot 6 jaar)

WASDAMAN RELEASE + ROB BANKEN SOLO

Katinka Polderman C Jaap Reedijk5

Polderman draagt een steentje bij

Bang

WIE IS BANG - KOEN DE SUTTER & TOM LANOYE

Martin

Martin Kohlstedt (cd-release)

DE BOEKELING (2 tot 6 jaar)

DE GULLE BOOM (6 tot ... jaar)

PLONS (4 tot 8 jaar)

Menskes

Menskes (5+)

REISMUIS (4 tot 8 jaar)

Shadrin2

Yury Shadrin

Zeggen

OM NIETS TE ZEGGEN - HERMAN

Maya

Maya Youssef Trio

Wolkje

Wolk (3+)

Miles

Miles Okazaki (gitaar) / James Brandon Lewis Quintet

Orestes

ORESTES IN MOSUL - MILO RAU

William

William Youn (piano)

Liesbeth De Vos

Liesbeth Devos & Jozef De Beenhouwer

Sioen

Sioen plays Graceland (dernière)

Dihya

DIHYA - ACTION ZOO HUMAIN & HETPALEIS

Ivanov

IVANOV - DE ROOVERS

Chantal

Chantal Acda: ‘Pūwawau’ (première)

Beeld Stoeltjeskrakeel

KORT DAG

GIRLS GO BOOM

Paradise

PARADISE CITY TOUR

Goeyvaerts

Goeyvaerts Trio (strijktrio), Zsuzsi Tóth (sopraan) & Catalina Vicens (organetto): ‘Spiritual Lab’

Sertab

Sertab Erener

Harmonie-orkest olv Dirk Brossé

Baba

BaBa ZuLa / Stéphane Galland & (The Mystery of) KEM feat. Levent Yıldırım

Fasil

Fasil met Nev

Logowaantrackrak Vierkant

de WAANzin / Theater TRAC / theater Krakeel

Mehmed

Mehmet Erdem / Yeni Türkü

Melihat

Foyer Matinee: Melihat Gülses

Taksim

Hüsnü Şenlendirici & Taksim Trio

Geike

Geike (cd-release)

Blinde

DE BLINDE DICHTER - NEEDCOMPANY

Faure

Fauré Quartett (pianokwartet): ‘Schilderijententoonstelling’

Atom

Satoko Fujii (piano solo) / Atomic

Harp

Park Stickney

Bird

Birdsong (Film) - Room of Imaginary Creatures (Boek) - Birdsongs (Soundtrack)

Maria

Foyer Matinee: Maria Răducanu Quintet

Wanikan2

Wanikan (3+) + Kinderbal

Lieven

DNA XL: THE NERD EDITION

Vita

VITA SIYO MUCHEZO YA WATOTO - KONINKLIJKE VLAAMSE SCHOUWBURG

Stef

Stef Kamil Carlens

Pussy

Pussy Riot

Alex

Alex Simu Quintet: ‘Echoes of Enescu’ / John Ghost (cd-release)

BRIK TU-TOK + FRIENDS & GUESTS

Piep

De Piepkes: ‘Operaar Poephaar’ (6+)

Iwndddw

Ik wist niet dat dit dat was (5+)

Odysseia Ensemble

Odysseia Ensemble

g a b r o + THE BOAT (The Bureau Of Atomic Tourism)

Olga

Olga Pashchenko & Alexander Melnikov (pianoduo)

Fulco

FULCO

Dead

Dead Man Ray

Lieselot De Vos Peter Verhelst

Lieselot De Wilde & Peter Verhelst

Lies

£¥€$ (Lies) - Ontroerend Goed

Daargaan

DAAR GAAN WE WEER - WUNDERBAUM

Denk

Denk Zorg: Sterfelijkheid

Anatomie

ANATOMIE VAN PIJN - LIES PAUWELS

Timo Van Luijk Frederik Croene

Frederik Croene & Timo Van Luijk

Bridges

Foyer Soiree: Bright Bridges

Alibaba

Le Ravage d'Ali Baba

Laura

Liefhebben

Vlaams Radio Koor C Wouter Van Vaerenbergh 3

Vlaams Radio Koor

Verstraelen

Jan Verstraeten: 'Cheap Dreams'

Five

FIVE EASY PIECES - MILO RAU/ IIPM/ CAMPO

Familie

FAMILIE - MILO RAU

Angels

ANGELS IN AMERICA - TONEELHUIS/ OLYMPIQUE DRAMATIQUE

Wild

THE WILD HUNT - ROBIN/THOMAS BELLINCK

GAME

Marx

MARX - STEFAAN VAN BRABANDT

Ub29

UB-29

Para

PARA - KVS

Lisa Jacobs

Lisa Jacobs & Ensemble

Beggar

The Beggar’s Ensemble

Oester

Flat Earth Society: ‘De Oesterprinses’